Trwa rekrutacja do Sprawnego stażu – programu dla studentów i absolwentów z niepełnosprawnościami

24 kw. 2023

Ruszyła druga edycja programu „Sprawny staż” organizowanego przez Fundację Grupy ERGO Hestia Integralia. W projekcie studenci i absolwenci z niepełnosprawnościami odbędą płatne, wakacyjne staże w znanych, międzynarodowych firmach. W programie biorą udział: Accenture, Bayer, ERGO Hestia, IKEA, Siemens Healthineers, Symfonia oraz Twinings. Pracodawcy przygotowali 20 atrakcyjnych ofert.

Osoby chcące rozwijać swoją karierę mogą zdobyć staż w następujących obszarach: administracja, analiza danych, BHP, finanse, HR, informatyka, komunikacja i PR, prawo, zarządzanie produktem itp. Współpraca będzie realizowana w formule zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej. Dodatkowo ERGO Hestia zapewnia zwrot kosztów zakwaterowania dla stażystów, którzy zdecydują się przeprowadzić do Trójmiasta. Minimalne wynagrodzenie brutto za pełen miesiąc wynosi 4 200 zł. Każdy z pracodawców biorących udział w programie określił własne wymagania i zakres zadań na stażu. Dla najlepszych kandydatów istnieje szansa na kontynuację kariery! Wszystkie oferty znajdziesz na stronie: sprawnystaz.pl

Co możesz zyskać, zgłaszając się do programu?

· doświadczenie w cenionej, międzynarodowej firmie,

· możliwość nauki i rozwoju w branży pod okiem specjalistów,

· bezcenne kontakty,

· przyjazne, otwarte środowisko pracy,

· szansę na zatrudnienie,

· zwrot kosztów zakwaterowania w przypadku relokacji (w zależności od oferty),

· udział w pionierskim projekcie łączącym biznes ze środowiskiem studentów z niepełnosprawnościami,

· wsparcie doradcze w budowaniu dalszej ścieżki kariery.

Pierwsza edycja programu „Sprawny staż” zaskoczyła pozytywnymi rezultatami przedsiębiorstwa i samych stażystów. Jak pokazują statystyki, wszyscy stażyści są zadowoleni z odbytego stażu, a blisko 40 proc. z nich zostało w firmach na dłużej. Poznaj opinie uczestników programu oraz ich pracodawców. Zobacz film Sprawny staż.

Przedsięwzięcie organizuje Fundacja Grupy ERGO Hestia Integralia, która od 19 lat wspiera osoby z niepełnosprawnościami w podjęciu pracy i rozwoju zawodowym.

Nie zwlekaj i prześlij swoje CV. Rozmowy kwalifikacyjne prowadzimy przez cały okres naboru. Wysyłając zgłoszenie już dziś, zwiększasz swoją szansę na staż! Rekrutacja kandydatów trwa do 28 maja 2023 r. Aplikuj na stronie sprawnystaz.pl!

Patronat nad programem Sprawny staż objęli: Karta Różnorodności koordynowana przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Pracodawcy Pomorza, Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska), Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Warszawski, Politechnika Gdańska, Akademia Leona Koźmińskiego, Magazyn My Company, Wyborcza.biz, Radio 357 oraz Life On Wheelz.

W razie pytań, zadzwoń:

Fundacja Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób z niepełnosprawnościami Integralia, tel. 727 024 598

www: integralia.pl

Facebook: facebook.com/fundacja.integralia/