Projekt dla Studentów z orzeczeniem o niepełnosprawności

11 lut 2022

Stowarzyszenie Twoje Nowe Możliwości zaprasza osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, chętne do podjęcia pracy i rozwoju swoich dodatkowych umiejętności do udziału w projekcie Twoja Nowa Praca.

Projekt skierowany jest do studentów lub absolwentów z orzeczeniem o niepełnosprawności z całej Polski, którzy poszukują pracy. W ramach projektu uczestnicy otrzymują wsparcie:

1. Dodatek motywacyjny (400zł przez 12 miesięcy);
2. Sfinansowanie szkoleń (do kwoty 2500zł na szkolenia zawodowe i 2500zł na szkolenia językowe);
3. Pomoc w znalezieniu stażu/pracy;
4. Wsparcie doradcy zawodowego (pomoc w tworzeniu dokumentów aplikacyjnych i przygotowaniu do rozmowy o pracę itp.)
5. Wyjazd integracyjny 3 dniowy i pobyt w górach (jeżeli pandemia tego nie wykluczy)

Osoby zainteresowane udziałem, mogą aplikować do projektu przez formularz rekrutacyjny na stronie:

Organizator projektu:
Stowarzyszenie Twoje Nowe Możliwości z siedzibą we Wrocławiu i oddziałem w Szczecinie
Kontakt:
tel.: 690 173 353;